Novinky     Dotazy     Diskuse     Ankety     Odkazy     Kontakt
         Databáze     Epizody     Časová linie     Obrázky     Multimédia     Herci     Hry

Epizody / Mighty Morphin Power Rangers

Mighty Morphin
Alien
Zeo
Turbo
In Space
Lost Galaxy
Lightspeed Rescue
Time Force
Wild Force
Ninja Storm
Dino Thunder
S.P.D.
Mystic Force
Operation Overdrive
Jungle Fury

 

  1: Day of the Dumpster - (Pilotní Epizoda) (05/22/99)
  1: Day of the Dumpster (08/28/93)
   Po deseti tisících letech je Rita Repulsa a její troubové volní a plánují obsadit Zemi.. Ale, Zordon (Zoltar) a Alpha se o nebezpečí dozvědí a rekrutují tým teenagerů s osobním názorem -- Mighty Morphin Power Rangers!

  2: High Five (09/07/93) Velká Pětka

   Jak děti šplhají nahoru po provaze, Trini čelí starému strachu z výšek. Mezitím Rita vymyslí nový plán proti Strážcům Vesmíru. Vytvoří Bonese a pošle naše hrdiny do jiné dimenze.

  3: Teamwork (09/08/93) Týmová Práce

   Děvčata vedou kampaň k vyčištění životního prostředí, ale Rita má jiné plány, když Kimberly a Trini vstoupí na její skládku. Pošle také mocného minotaura, aby porazil naše hrdiny.

  4: A Pressing Engagement (09/09/93) Naléhavé Poslání

   Jason se snaží překonat rekord ve vzpírání. Ale, Goldar má plán oddělit Jasona od ostatních. Rita pošle mocného Krále Sfingu, aby rozmáčkl Jasona.

  5: Different Drum (09/10/93) Na Jinou Notu

   Kimberlyina studentka žije v tichém světě neslyšícíchm ale to ji nezastaví od záchrany svých přátel od Ritinýho Gnarly Gnoma.

  6: Food Fight (09/04/93) Bitva Jídlem

   Andělský Háj má festival jídla, který se brzy změní na bitvu jídlem. Mezitím je Rita plna nápadů a pošle dolů hladového Pudgy Piga, aby sežral všechno na Zemi.

  7: Big Sisters (09/11/93)

   Kimberly a Trini se nabídnou jako velké sestry rozpustilé mladé holčičce, Marie. Mezitím Vyvyjí nové plány a pošle Chunky Chickena dolů na Zemi s několika formelíny, aby unesli Marii.

  8: Switching Places (10/04/93)

   Billyho a Kimberlyina osobnosti jsou vyměněny, když testovali Billyho nový stroj na čtení myšlenek, který byl sabotován Squattem.

  9: I, Eye Guy (09/14/93)

   Rita pošle zlého Eye Guye, aby unesl mladého kamaráda Billyho, který pracoval na novém přístroji na virtuální realitu pro školní vědeckou přehlídku..

  10: Foul Play in the Sky (09/22/93) Nečistá Hra na Obloze

   Kimberlyiny plány strávit odpoledne se svým strýcem Stevem v jeho malém letadle jsou přerušeny Ritou, která vysype spací lektvar do strýcova pití a Kimberly se musí naučit, jak rychle přistát s letadlem.

  11: For Whom the Bell Trolls (09/15/93) Komu Zvoní Hrana

   Na Střední Škole v Andělském Háji je týden koníčků a Trini ukazuje třídě svou sbírku panenek, kde je i její nejoblíbenější ze všech, Pan Lechtáček. Ale, Rita má plány pro Pana Lechtáčka, jehož specialitou je sbírání.

  12: Happy Birthday Zack (09/16/93) Šťastné Narozeniny Zacku

   Děti se rozhodnou přichystat Zackovi překvapení k jeho narozeniná, ale jejich tajnost způsobí, že Zack myslí, že na něho zapomněli. Rita má pro Zacka taky narozeninové překvapení: Knasty Knighta.

  13: No Clowning Around (09/17/93)

   Trini vezme svou sestřenku Sylviu na den se svými přátely na pouť. Ale zábava a skotačení se brzy stane chaosem, když zjistíme, že pouť je jednou z Ritiných pastí! Rita také stvoří Pineoctopa.

  14: Power Ranger Punks (09/20/93)

   Kimberly a Billy jsou kouzelným lektvarem vylitým do jejich nápojů transformováni na pankáčeare. Zordon je přinucen je uvěznit a najít prostředky k jejich vyléčení.

  15: Peace, Love, and Woe (09/21/93)

   Billy si najde novou přítelkyni, která je zaměněna za Strážce a je unesena spolu s ostatními Strážci a je držena jako rukojmí v jiné dimenzi , dokud Billy nevymyslí způsob, jak všechny osvobodit..

  16: Dark Warrior (09/28/93) Temný Válečník

   Trinin strýc Howard je unesen Temným Válečníkem, který vyhrožuje, že ho zabije, pokud se nedozví tajemství nové formule neviditelnosti, kterou vynalezl.

  17: Green With Evil, část 1 - Out of Control (10/05/93) Zelený Strážce, Část 1
  18: Green With Evil, část 2 - Jason's Battle (10/06/93) Zelený Strážce, Část 2
  19: Green With Evil, část 3 - The Rescue (10/07/93) Zelený Strážce, Část 3
  20: Green With Evil, část 4 - Eclipsing Megazord (10/08/93) Zelený Strážce, Část 4
  21: Green With Evil, část 5 - Breaking the Spell (10/05/93) Zelený Strážce, Část 5

   Rita unesla Tommyho, nové dítě ve městě a změnila ho v Zeleného Strážce. Poslala Zeleného Strážce na misi, aby zničil strážcovský Velín a přerušil jejich spojení se Zordonem. Billy a Trini se snaží napravit škody způsobené Zeleným Strážcem. Zelenému Strážci je dán meč temnoty, který ho drží pod Ritiným kouzlem už navždy. Jason je unesen Ritou. Zbývající  Strážci Vesmíru se rozdělí za účelem nalezení Jasona. Jsou napadeni Ritinou nejnovější spojenkyní, Scorpinou. Silová vlna poškodí morfovací síť a zabrání Strážcům morfovat a porazit Goldara, který běsní. Zelený Strážce vtrhne do Velína, vypne Alphu a přeruší komunikaci se Zordonem. Bez komunikace se Zordonem a zničeným Megazordem je Země bezbranná. Po zjištění, že Tommy je Zelený Strážce, se gang vydává ho najít a zlomit nad ním kouzlo.

  22: The Trouble With Shellshock (10/11/93) Problémy s Krunýřkou

   Naši hrdinové se sejdou na hřišti, aby si užili tolik zaslouženého odpočinku. Mezitím Squatt a Baboo vytvoří své vlastní monstrum, Krunýřku.

  23: Itsy Bitsy Spider (10/12/93)

   Děti vedou kampaň k zachránění sochy. Ale socha se stane částí Ritinýho posledního plánu.

  24: The Spit Flower (10/19/93)

   Kimberly pracuje na speciálním projektu. Ale Rita nebere Kimberlyin humor a rozhodne se udělat s tím něco tím, že pošle Formelíny, aby zničili její model. Ke Kimberlyině pohoršení. Rita poté pošle Spit Flower, aby terorizovala město.

  25: Life's a Masquerade (10/30/93)

   Gang se plánuje zúčastnit kostýmové párty. Dokonce i Bulk a Skull jsou naladěni do ducha párty. Ale když Ritino Frankenšteiní monstrum zničí párty, Strážci Vesmíru musí vtzlétnout do akce.

  26: Gung Ho! (10/25/93)

   Jason a Tommy se připravují na finále Ninja Teenagerů, jenom jejich týmová práce není taková, jaká by měla být. Mezitím je Rita zaneprázdněna vytvářením armády nezničitelných Formelínů k napadení Země. Zordon musí poslat Jasona a Tommyho na cestu pro speciální zbraně, které zničí Formelíny. Ale musí se utkat s Titanusem, přepravním Zordem a ochráncem zbraní.

  27: Island of Illusion, část 1 (11/02/93)
  28: ISLAND OF ILLUSION, ČÁST 2 (11/03/93)

   Poté, co jsou Strážci Vesmíru poraženi a vrátí se do lidské podoby je Rita transportuje na ostrov iluzí, kde je každý z nich donucen postavit se svému největšímu strachu, aby uprchli z ostropva.

  29: WHEEL OF MISFORTUNE (11/1/93)

   Je čas představení na Střední Škole v Andělském Háji a Kimberly dostane hlavní roli v Rumpelstiltskinovi. Ale Rita vezme Kimberlyino spinning wheel a změní ho v Wheel of Destruction, kouzelné kolo, které může zničit vše, čeho se dotkne, dokonce i Strážce Vesmíru.

  30: THE ROCKSTAR (11/4/93)

   Jason a jeho bratranec Jeremy najdou tajnou mapu. Rita pošle bezohlednou Scorpinu, aby získala mapu a našla Mirror of Destruction.

  31: CALAMITY KIMBERLY (11/5/93)

   Kimberly vstala špatnou nohou z postele a den jde od špatného k horšímu. Mezitím Rita pošle zlověstného Samurai Fan Mana, aby uvěznil Kimberly v jiné dimenzi.

  32: A STAR IS BORN (11/15/93)

   Tommy se rozhodl ucházet o místo v televizní reklamě. Mezitím ostatní Strážci mají namířeno k pláži. Ale jejich den volna se změní v teror, když Scorpina zruší párty.

  33: THE YOLK'S ON YOU! (11/16/93)

   Strážci se sejdou na secvičování na talentovou soutež. Mezitím Squatt a Baboo pošlou zuřivého Fanga po našich hrdinech, zatímco Formelíni drží Tommyho spoutaného..

  34: THE GREEN CANDLE, ČÁST 1 (11/17/93)
  35: THE GREEN CANDLE, ČÁST 2 (11/18/93)

   Tommy je v nebezpečí, když Rita vymyslela kouzlo k ukradení jeho morfovacích sil. Když Zelená Svíčka vyrobená z kouzelného vosku vyhoří, ukradne síly Zeleného Strážce. Tommy je vzat do Ritiny temné dimenze, kde čelí boji o svůj život. Jediný způsob, jak si může uchovat své síly je, že bude sloužit Ritě.

  36: BIRDS OF A FEATHER (11/19/93)

   Zack připravuje svého mladého studenta na nadcházející turnaj v bojových uměních, ale Rita Zacka zaměstná, když vypustí Hatchosaura na nic netušící město.

  37: CLEAN-UP CLUB (11/20/93)

   Děti se rozhodly dát dohromady klub, aby vyčistili Andělský Háj. Ale Rita má v plánu znečišťování a pošle Polluticorna, aby to udělal.

  38: A BAD REFLECTION ON YOU (11/22/93)

   Rita pošle speciálná typ Formelínů, kteří mohou ztělesnit Strážce v obou jejich formách do Andělského Háje. Tam Formelíni způsobí trable ve škole. Se skutečnými Strážci po škole, jejich dvojníci jsou volní a mohou rozpoutat peklo.

  39: DOOMSDAY, ČÁST 1 (11/23/93)
  40: DOOMSDAY, ČÁST 2 (11/24/93)

   Město plánuje speciální den k uctění našich hrdinů, ale oslava je krátkodobá, když Rita pošle obyvatele města do jiné dimenze a pošle Cyclopsise, aby zničil Strážce.

  41: A PIG SURPRISE (2/8/94)

   Naši hrdinové pořádají kampaň, aby našli domovy zbloudilým zvířatům, jako je prase staré dámy jménem Norman. Ale Norman není jen tak obyčejné prase. Na Ritin příkaz se transformuje na nevalně známého Pudgy Piga.

  42: SOMETHING FISHY (2/9/94)

   Krásný piknik a odpolední potápění se změní, když Rita pošle zrádného Goo Fishe. Rita poté použije kouzlo na Billyho, které si hraje s jeho nejhoršími obavami.

  43: LIONS & BLIZZARDS (2/10/94)

   Strážci a jejich přátelé vyhrají velkolepu cenu na každoročním Oddball Games: Noble Lion Trofej. Rita a Goldar plánují transformovat trofej v zuřivé monstrum.

  44: RITA'S SEED OF EVIL (2/15/94)

   Pro školní projekt Strážci stráví odpoledne sázením stromů v parku. Ale Rita má nějaká svá semínka a pošle Squatta, aby zasadil její nejnovější monstrum, Octoplanta.

  45: TO FLEA OR NOT TO FLEE (2/16/94)

   Džusový Bar má trable a děti spěchají pomoci svému příteli. Mezitím Rita stvoří bleší monstrum a umístí ho na ztraceného psa.

  46: REIGN OF THE JELLYFISH (2/17/94)

   Děti ze Střední Školy v Andělském Háji připravují časovou kapsli pro budoucí obyvatele. Ale Squatt a Baboose pokusí ukrást kapsli pro Ritu. Rita pošle Jellyfishe, aby vyzval naše hrdiny.

  47: CRYSTAL OF NIGHTMARES (2/21/94)

   Děti mají namířeno do hor na studijní víkend. Mezitím se Goldar snaží sabotovat děti tím, že změní jejich sny na noční můry. Mohou Strážci překonat síly Krystalu a získat zpět svou sebedůběru a síly?

  48: PLAGUE OF THE MANTIS (2/24/94)

   Trini se učí nový styl Kung-Fu. Mezitím Rita pošle mocné Kudlankové Monstrum, aby otestovala Trininy nové dovednosti.

  49: RETURN OF AN OLD FRIEND, ČÁST 1 (2/28/94)
  50: RETURN OF AN OLD FRIEND, ČÁST 2 (3/1/94)

   V Centru Mládeže Andělského Háje je Den Rodičů a Rita dostane nápad, jak zajmout rodiče Strážců s jejím Drammole monstrem. Rozptýlí Strážce Vesmíru, takže Drammole monstrum může zhypnotizovat jejich rodiče a unést je.

  51: GRUMBLE BEE (4/28/94)

   Billy je šokován, když dostane svou první dvojku v životě. To dodá Ritě nápad: pošle Formelíny, aby uvěznili některé Strážce a nechá Billyho a Trini bojovat s hrozivým Grumble Beem.

  52: TWO HEADS ARE BETTER THAN ONE (4/29/94)

   Jason a Tommy se nabídnou učit matky z Andělského Háje sebeobraně. "Týmová práce může být jednou z vašich nejlepších zbraní proti protivníkovi.," řekl jim Jason. "Pamatujte dámy. Dvě hlavy jsou lepší než jedna," řekl Tommy. Rita se rozhodla, že dvě hlavy jsou přesně to, co potřebuje její další monstrum a vytvořila dvouhlavého papouška, aby se zbavil Strážců.

  53: FOWL PLAY (5/2/94)

   Zack vypomáhá s učením kouzel v kroužku, čím působí trochu kouzelně na Angelu. Ale Rita udělá své vlastní kouzlo a vytvoří Peckstera, aby terorizoval město.

  54: TRICK OR TREAT (5/3/94)

   Kimberly je vybrána, aby soutěžila proti Skullovi v nejžhavějčí televizní hře v Andělském Háji. Věci se vyvyjí dobře pro Kimberly, dokud Rita nezačne nový útok a Strážci jsou povoláni do akce. Tentokrát čelí Pumpkin Rapperovi, hip-hopovému teroru, který dovede naše hrdiny až na konec jejich provazu.

  55: SECOND CHANCE (5/4/94)

   Jason a Zack nabídnou pomoc mladému příteli utvořit Ernieho fotbalový tým. Ale Rita má své vlastní hry na hraní a pošle Socadilla, aby převálcoval Strážce.

  56: ON FINS AND NEEDLES (5/5/94)

   Jason a Tommy se nabídnou učit děti hodnotu týmové práce a bojových umění. Ale jejich týmová práce podkopánam jdyž Ritino kouzlo postaví hrdiny jednoho proti druhýmu. Rita pošle Slippery Sharka, aby rozdělil Strážce už navždy.

  57: ENTER...THE LIZZINATOR (5/6/94)

   Kimberly pomáhá mladé přítelkyni jménem Kelly pokusit se vytvořit rozttleskávačské družstvo. Ale Rita plánuje použít Kelly, aby navnadila Strážce do boje s Lizzinatorem.

  58: FOOTBALL SEASON (5/9/94)

   Je čas na fotbalové zkoušky na Střední Škole v Andělském Háji, ale Tommy má těžké časy. Rita se rozhodne vytvořit své vlastní družstvo a pošle Rhino Blastera, aby vedl Formelíny v boji ve stylu amerického fotbalu.

  59: MIGHTY MORPHIN' MUTANTS (5/16/94)

   Slečna Applebyová dává třídě speciální úkol: chce po studentech, aby se zeptali svých přátel, co na nich potřebuje zlepšit. Ale, Tommy s tím má problémy. Mezitím Rita posílá Mutantní Strážce, aby udělali tenhle den pravým Strážcům nezapomenutelný.

  60: AN OYSTER STEW (5/23/94)

   Zack je zamilovaný a plánuje velké rande, aby zapůsobil na Angelu. Ale Rita plánuje narušit Zackovu romanci a povolá nebezpečnou Ecocide perlu a monstrum nazvané Oysterizer.
  61: THE MUTINY, ČÁST 1 (7/21/94) Vzpoura, Část 1
  62: THE MUTINY, ČÁST 2 (7/29/94) Vzpoura, Část 2
  63: THE MUTINY, ČÁST 3 (8/05/94) Vzpoura, Část 3
   Lord Zedd přijíždí a přebírá Ritin palác. Poté se mu podaří uspět tam, kde Rita zklamala, zničením Strážců. Aby porazili toto nové zlo, Strážci dostanou nové Bleskozordy.

  64: THE WANNA-BE RANGER (9/13/94) Falešný Strážce

   Naši hrdinové jsou povoláni do Velína, kde mocné galaktické síly zavinily, že se Zordon odpojil. Zedd se rozhodl, že využije Zordonovi absence, aby roznítil trable a vytvoří Primátora, tvary měnící monstrum.

  65: PUTTY ON THE BRAIN (9/14/94) Formelíni Naruby

   Zedd vypustí nový ďábelský plán, když vytvoří kouzlo, které způsobí, že Billy a Zack vidí své přátele v úplně novém světle: jako Formelíny! Se zmatenými Strážci, Zedd vytvoří Saliguanu a začne nový útok proti našim hrdiny.

  66: BLOOM OF DOOM (9/17/94) Květ Zkázy

   Je den zapisování do klubů v Andělském Háji a Zedd použije kouzlo, které obrátí Kimberly proti Trini. Zedd poté pošle Bloom of Doom, která zajme Kimberly a uvězní ji v záhadné dimenzi.

  67: THE GREEN DREAM (9/19/94) Zelený Sen

   Tommy je ustaraný kvůli vracejícímu se snu o ztrátě jeho sil. Jen stěží může vědět, že za jeho sny stojí Zedd. Je to část jeho plánu k zajmutí Tommyho a ukradení Silo Meče.

  68: THE POWER STEALER (9/20/94) Zloděj Síly

   Strážci přádají kampaň na úklid Andělského Háje. Ale Lord Zedd má své vlastní plány a rozhodne se vytvořit Octophantoma, aby chytil strážce do kouzelné plechovky a vysál jejich sílu. Nyní se Strážci utkají v boji o udržení svých sil a záchrany Tommyho.

  69: THE BEETLE INVASION (9/21/94) Invaze Brouků

   Strážci přijmou výzvu v turnaji metané, ale Zedd pro ně má svou vlastní výzvu a vytvoří Stag Beetla.

  70: WELCOME TO VENUS ISLAND (9/24/94) Vítejte na Venušině Ostrově

   Lord Zedd se zaměřil na Trininu sousedku Haley a zajmul ji. Když ji přijdou zachránit, Lord Zedd plánuje vyměnit ji za výkupné v podobě Zeleného Strážce. Strážci musí najít cestu na Venušin Ostrov a postavit se Fly Trapě.

  71: THE SONG OF GUITARDO (9/26/94) Kytardina Píseň

   Jak se Kimberly snaží napsat píseň, Zedd se rozhodne vytvořit rock'n'rollovou noční můru. Přivola Guitardo, super vačnatce s hypnotickým zvukem.

  72: GREEN NO MORE, ČÁST 1 (9/27/94) Konec Zeleného Strážce, Část 1
  73: GREEN NO MORE, ČÁST 2 (9/28/94) Konec Zeleného Strážce, Část 2

   Tommy dostane záhadnou zprávu sám od sebe a velmi špatné zprávy o jeho silách. Mezitím Zedd dává do pohybu plán ke zničení Zeleného Strážce nadobro.

  75: ORCHESTRAL MANEUVERS IN THE PARK (10/4/94) Manévry v Parku

   Zackův bratranec Curtis má hrát na jazzovém festivalu a Zack mu nabídne půjčit speciální trubku. Koncert jde skvěle dokud Formelín neukradne trumpetu a Zedd z ní nevytvoří Trumpethead Monstrum. Přináší sebou hrozivý zástup monster, který zdolávají Strážce.

  74: MISSING GREEN (10/3/94) Kde Jsi Zelený Strážce

   Jason je dole kvůli Tommyho absenci a ostatní se mu snaží pomoci vyrovnat se s tím a snaží se najít Tommyho. Ale na jejich cestě padnou naši hrdinové do pasti a jsou chyceni Goldarem. Nyní musí Jason najít způsob, jak zachránit své přátele, aby je nepotkal stejný osud jako Tommyho.

  76: BEAUTY AND THE BEAST (10/10/94) Kráska a Zvíře

   Zedd se rozhodl, že potřebuje novou královnu a vybere Kimberly pro tento úkol. Goldar ji zajme a použije kouzlo, které ji učiní zlou.

  77: WHITE LIGHT, ČÁST 1 (10/17/94) Bílé Světlo, Část 1
  78: WHITE LIGHT, ČÁST 2 (10/18/94) Bílé Světlo, Část 2

   Strážci dělají plány na oslavu Tommyho návratu domů, zatímco Zedd plánuje vytvořit zcela nové monstrum k boji se Strážci Vesmíru. Ale když potřebují nejvíce pomoc, Zordon zmizí.

  79: TWO FOR ONE (10/24/94) Dva na Jednoho

   Den v parku se pro Tommyho a Kimberly promění v Formelínové peklo. Poté, zatímco se Kimberly a Tommy pořádají s Formelíny, Lord Zedd použije své zlé síly k vytvoření dvou nových odporných monster.

  80: OPPOSITES ATTRACT (10/25/94) Protiklady se Přitahují

   Když Billy sbírá vědecká data, zjistí, že se chystá hrozná bouře. Ale Lord Zedd má své vlastní plány a změní Billyho polarizér do zlomyslného monstra. Mezitím Kimberly a mladé skautky jsou netušící hrozívího nebezpečí.

  81: ZEDD'S MONSTER MASH (10/28/94) Zeddův Monstrózní Rej

   Jak si teenageři užívají Halloween s některými ze svých mladých přátel, Lord Zedd instruuje Formelíny, aby narušili každoroční Halloweenskou párty v Centru Mládeže. Poté Tommy vezme nějaké děti na koledu, Goldar ho unese do tajné lokace, aby bojoval s nejvíce zlými Halloweenskými monstry.

  82: THE NINJA ENCOUNTER, ČÁST 1 (11/2/94) Souboj Ninjů, Část 1
  83: THE NINJA ENCOUNTER, ČÁST 2 (11/3/94) Souboj Ninjů, Část 2
  84: THE NINJA ENCOUNTER, ČÁST 3 (11/4/94) Souboj Ninjů, Část 3

   Strážci si užívají den v parku a udělají si nové přátele: Rockyho, Aishu a Adama. A všichni jsou plni očekávání na nadcházející ninja soutěž na Střední Škole v Andělském Háji. Ale Zedd má své plány pro účastníky soutěže.

  85: A MONSTER OF GLOBAL PROPORTIONS (11/5/94) Monstrum Globálních Proporcí

   Strážc hostí světový summit mládeže na Střední Škole v Andělském Háji. Ale Zedd pošle Goldara a Formelíny, aby unesli jejich mezinárodní hosty.

  86: ZEDD WAVES (11/7/94) Zeddovy Vlny

   V Andělském Háji se koná triatlon. Ale Zedd přeruší soutěž použítím jednoho z jeho monster, které zhypnotizuje publikum ve své podřízené. I Strážci Vesmíru zápasí proti Zeddově síle.

  87: THE POWER TRANSFER, ČÁST 1 (11/8/94) Transfer Sil, Část 1
  88: THE POWER TRANSFER, ČÁST 2 (11/9/94) Transfer Sil, Část 2

   Strážci se dozvědí, kdo se zúčastní světového mírového summitu. Mezitím Zedd použije kouzlo, které uspí každého v Andělském Háji. Poté se Strážci Vesmíru teleportují na jinou planetu při hledání starodávné sochy, zatímco a Goldar a Zedd odlétají v Serpenteře, aby vypustili jejich podlý plán.

  89: GOLDAR'S VICE-VERSA (11/12/94) Goldarova Vějička

   Naší hrdinové pořádají taneční naruby, kde holky zvou kluky. Adam je přesvědčen, že jeho nikdo nepozve, dokud nová záhadná dívka ve městě nechytne jeho oko. Ale nejprve musí ostatní Strážci tancovat s několika formelíny, jak Zedd připravil svoje naruby.

  90: MIRROR OF REGRET (11/14/94) Zrcadlo Sebelítosti

   Adam pomáhá mladému studentovi karate se sebedůvěrou. Ale Lord Zedd chce zničit Adamovu sebedůvěru, když pošle Goldara do Andělského Háje se zrcadlem seblítosti, aby přivodil Adamovi vzpomínky z dětství a vysál jeho energii.

  91: WHEN IS A RANGER NOT A RANGER? (11/15/94) Když Strážce Není Strážce

   Naši hrdinové se učí, jak funguje kaleidoskop zatímco Lord Zedd dělá plány, jak změnit kaleidoskop na hrozné monstrum. Nyní musí Strážci použít své vědomosti a sílu, aby zničili Zeddovu nejnovější stvůru.

  92: ROCKY JUST WANTS TO HAVE FUN (11/16/94) Rocky se Chce Zkrátka Bavit

   Nová Pachinco hra je dovezena do tělocvičny a Džusového Baru v Andělském Háji a vtáhne Rockyho do sebe. Ale Lord Zedd použíije na Rockyho kouzlo, které zaviní, že všechno co chce je jenom hra..

  93: LIGHTS, CAMERA, ACTION (11/17/94) Světla, Kamera, Jedem

   Strážci Vesmíru přinesli speciální zprávu o síle vzdělání do vysíkání. Ale Zedd se rozhodl zastavit šou tím, že změnil TV kameru na zlé Showbiz monstrum.

  94: WHERE THERE'S SMOKE, THERE'S FIRE (11/21/94) Není Kouře bez Ohně

   Je týden protipožární ochrany a Aisha má novou horkou práci. A Lord Zedd se začne o oheň zajímat také, když pošle Flamehead monstrum do Andělského Háje, aby změnil město v jedno velké spáleniště.

  95: SCAVENGER HUNT (11/22/94) Hon na Fanty

   Strážci jdou na lov fantů, ale Lord Zedd má jiné nápady, aby jim ukazil hru jednou provždy.

  96: THE GREAT BOOKALA ESCAPE (11/23/94) Velký Bookalův Únik

   Nezvyklé nouzové přistání je záhadou pro naše hrdiny. Strážci se rozhodnou vyšetřit podrobněji vesmírnou loď a objeví její úžasný náklad. Ale Lord Zedd se připravuje vznést požadavek na loď.

  97: FOREVER FRIENDS (11/28/94) Kamarádky Navěky

   Goldar unese Kimberlyinu a Aishinu nejlepší přítelkyni Shawnu. Zatímco naši hrdinové plánují zachránit jejich přátele, Zedd Jaws of Destruction k boji s nimi.

  98: A REEL FISH STORY (11/29/94) Rybolov

   Zedd vytvoří děsná mořská monstra, aby vyzvali Strážce Vesmíru.

    99: RANGERS BACK IN TIME, ČÁST 1 (2/04/95) Cesta do Minulosti, Část 1
  100: RANGERS BACK IN TIME, ČÁST 2 (2/11/95) Cesta do Minulosti, Část 2

   Lord Zedd vezme naše hrdiny na neočekávanou cestu vzpomínkami, když obrátí čas a změní Strážce na děti.

  101: THE WEDDING, ČÁST 1 (2/13/95) Svatba, Část 1
  102: THE WEDDING, ČÁST 2 (2/14/95) Svatba, Část 2
  103: THE WEDDING, ČÁST 3 (2/15/95) Svatba, Část 3

   Naši hrdinové přistanou v Austrálii na vzrušující dovolenou. Mezitím se Rita Repulsa vrací ze svého zajetí s ďábelským plánem k převzetí celého vesmíru.

  104: RETURN OF THE GREEN RANGER, ČÁST 1 (2/20/95) Návrat Zeleného Strážce, Část 1
  105: RETURN OF THE GREEN RANGER, ČÁST 2 (2/21/95) Návrat Zeleného Strážce, Část 2
  106: RETURN OF THE GREEN RANGER, ČÁST 3 (2/22/95) Návrat Zeleného Strážce, Část 3

   Strážci uvažují o úkolu z historie: V jaké časové době, by chtěli žít? Mezitím Lord Zedd uvažuje o životě bez Bílého Strážce. A Rita Repulsa uvažuje o radě z jiného zdroje: Čaroděj Klamu, který se chystá stvořit dalšího Tommyho.

  107: BEST MAN FOR THE JOB (4/29/95) Nejlepší Kandidát

   Je tu politika na Střední Škole v Andělském Háji, když se Tommy rozhodne kandidovat na prezidenta a Kimberly také. Konkurence se stupňuje, když Lord Zedd a Rita použijí na oba kandidáty kouzlo, které obrátí Strážce jednoho proti druhému a zničí je.

  108: STORYBOOK RANGERS, ČÁST 1 (5/1/95) Pohádka, Část 1
  109: STORYBOOK RANGERS, ČÁST 2 (5/2/95) Pohádka, Část 2

   Každý našel svou oblíbenou knihu na školním knižním výprodeji, ale Rita má svůj vlastní příběh k napsání. Tři Strážci jsou chyceni v knize a je to na Billym, Adamovi a Aishe, aby zachránili své přátele.

  110: WILD WEST RANGERS, ČÁST 1 (5/8/95) Strážci Divokého Západu, Část 1
  111: WILD WEST RANGERS, ČÁST 2 (5/9/95) Strážci Divokého Západu, Část 2

   Strážci se teleportují do Velína, ale Kimberly zůstane pozadu. Naši hrdinové zjistí, že Zedd a Rita ji uvěznili v časové díře, trhlině v časoprostoru.

  112: BLUE RANGER GONE BAD (5/20/95) Zlý Strážce v Modrém

   Lord Zedd a Rita Repulsa kují plány, jak unést opravdového Modrého Strážce a vytvořit zlého. Trable nastanou, když si Strážci všimnou, že se Billy chová nějak divně. Poté učiní Strážce bezmocné, když sebere jejich morféry.
  113: A FRIEND IN NEED, ČÁST 1 (9/2/95) V Nouzi Poznáš Přítele, Část 1
  114: A FRIEND IN NEED, ČÁST 2 (9/9/95) V Nouzi Poznáš Přítele, Část 2
  115: A FRIEND IN NEED, ČÁST 3 (9/9/95) V Nouzi Poznáš Přítele, Část 3
   Ze svého zlého paláce Lord Zedd pozoruje útok na planetu Edenoi vedený zlým Hrabětem Dregonem. Mezitím se Strážci chystají teleportovat na planetu. Když přiletí, ocitnou se pod útokem a v přítomnosti divných mimozemských životních forem a jedné velmi záhadné a mocné bytosti. Kimberly pokračuje v souboji s Repellitorem, zatímco Strážci stále bojují s Morovou Hlídkou a Maskovaný Jezdec bojuje s Zubochy. Tato překážka pobuřuje Hraběte Dregona. Mezitím Zedd nechá své monstrum vzrůst a je to na Kimberly, aby vymyslela nějaký plán.

  116: NINJA QUEST, ČÁST 1 (9/11/95) Hledání Ninjy, Část 1
  117: NINJA QUEST, ČÁST 2 (9/12/95) Hledání Ninjy, Část 2
  118: NINJA QUEST, ČÁST 3 (9/13/95) Hledání Ninjy, Část 3
  119: NINJA QUEST, ČÁST 4 (9/14/95) Hledání Ninjy, Část 4

   Strážci hrají volejbal proti Stone Canyon když se Země záhadně otřese. Každý to cítil--dokonce Rita a Lord Zedd. Nové zlé monstrum dorazilo se svým vlastním týmem teroru--hrozba zmařitelná pouze Strážci Vesmíru.

  120: A BRUSH WITH DESTINY (9/18/95) Osudový Střet Uměním

   Kimberly má zlý sen o stěhování do Paříže. Mezitím Finster vytvořil přístroj k pozorování Kimberlyiných snů. Poté Zedd poslal Tengy, aby bojovali se Strážci.

  121: PASSING THE LANTERN (9/19/95) Předávání Lucerny

   Adam dostane speciální dar: papírovou lucernu. Poté se Billy a Adam dozví o síle lucerny. Ale Lord Zedd má své vlastní plány, když pošle Rita, aby lucernu ukradl.

  122: WIZARD FOR A DAY (9/20/95) Výměna Rolí

   Rocky se stane učitelem na Střední Škole v Andělském Háji na jeden den. To dodá Zeddovi nejvíc ďábelský nápad. Mezitím, jak se Rocky snaží vypořádat se svou novou rolí, Strážci se snaží vypořádat s Tengy a novým zlým monstrem, které pro Strážce Vesmíru představuje větší nebezpečí.

  123: FOURTH DOWN AND LONG (9/23/95) Zrádná Přihrávka

   Je fotbalová sezóna a ve zlém paláci Lord Zedd stvoří speciální monstrum, které bude útočit proti Strážcům.

  124: STOP THE HATE MASTER, ČÁST 1 (9/25/95) Boj se Záštipánem, Část 1
  125: STOP THE HATE MASTER, ČÁST 2 (9/26/95) Boj se Záštipánem, Část 2

   Lord Zedd a Rita Repulsa vytvoří zlého Záštipána. Záštipán je poslán, aby všude šířil vztek. Mezitím jsou Strážci napadeni Tengy a Záštipán dostane Strážce do vlivu svého kouzla.

  126: FINAL FACE-OFF (10/2/95) Střet Tváří v Tvář

   Strážci se dozvídají legendu o zloději obličejů, ale Rita také. Poté naši hrdinové zjistí Ritin plán. Nato se musejí utkat s Tengy. Zatímco Strážci bojují s ptáky, Rito a jeho pomocníci ukradnou zloděje obličejů a vezmou ho k Ritě.

  127: THE POTION NOTION (10/9/95) Elixír Lásky

   Láska je ve vzduchu a ve vsemíru, když Zedd překvapí Ritu druhými líbánkami. Poté Rito pošle monstrum s lektvarem lásky do Andělského Háje, kde se začnou dít opravdu divné věci.

  128: A RANGER CATASTROPHE, ČÁST 1 (10/16/95) Katastrofa na Obzoru, Část 1
  129: A RANGER CATASTROPHE, ČÁST 2 (10/17/95) Katastrofa na Obzoru, Část 2

   Kimberly a Aisha najdou zatoulanou kočku, což nechá Ritu vrnět potěšením. Poté je Rito poslán do zvířecího útulku, kde pracuje Aisha. Za použití ninja sil Strážci bojují s Ritem a Tengy a Aishina zatoulaná kočka kouká z okna. Ale není to jentak ledajaká kočka, jak naši hrdinové začínají rozumět.

  130: CHANGING OF THE ZORDS, ČÁST 1 (10/31/95) Zordy Mění Majitele, Část 1
  131: CHANGING OF THE ZORDS, ČÁST 2 (11/01/95) Zordy Mění Majitele, Část 2
  132: CHANGING OF THE ZORDS, ČÁST 3 (11/02/95) Zordy Mění Majitele, Část 3

   Kimberly pozve Katherine, aby se přidala ke gangu. Mezitím Finster informuje své vůdce, že nalezl dlouho ztracenou bojovou sílu. U jezera Katherine dostane své rozkazy, aby získala Silo Minci. Zatímco naši hrdinové bojují s Tengy na pláži, Katherine poslechne a ukradne Kimberlyinu Silo Minci.

  133: FOLLOW THAT CAB! (11/4/95) Za Taxíkem!

   Zločin je konán za světla a tak si Bulk, Skull a Kimberly vezmou taxík, aby sledovali zloděje. Ale Lord Zedd udělá několik změn a naši hrdinové dostávají zprávy od Zordona. Ve Velíně jsou Strážcům představeny nové Žralocykly.

  134: A DIFFERENT SHADE OF PINK, ČÁST 1 (11/6/95) Jiný Odstín Růžové, Část 1
  135: A DIFFERENT SHADE OF PINK, ČÁST 2 (11/7/95) Jiný Odstín Růžové, Část 2
  136: A DIFFERENT SHADE OF PINK, ČÁST 3 (11/8/95) Jiný Odstín Růžové, Část 3

   Kimberly se setká se slavným gymnastickým trenérem, který ji nabídne pracovat na ní. Rita plánuje porazit Strážce Vesmíru útočením na Andělský Háj zatímco Kimberly trénuje. Naši hrdinové musí bojovat s Ritinými monstry bez Růžové Strážkyně. A Kimberly je postavena před těžké rozhodnutí.

  137: RITA'S PITA (11/11/95) Pita á la Rita

   Tommy pracuje na apetitu. A Rita má recept na zlo. Tak zmenší Ravenator a pošle ho, aby zvýšil Tommyho apetit.

  138: ANOTHER BRICK IN THE WALL (11/13/95) Cihly na Pochodu

   Katherine vede své přátele v projektu na pomoc bezdomovcům. Ale Rita a Rito mají svůj vlastní projekt. Poté Tengové zničí práci Strážců a ohrožují Katherine.

  139: A CHIMP IN CHARGE (11/18/95) Šimpanz v Akci

   Strážci si najdou nového přítele a Lord Zedd vymyslí nový plán, jak použít šimpanze pro zlé účely. Zatímco Strážci bojují s Tengy, snaží se Finster změnit šimpanze v monstrum. Ale Lord Zedd dokončí práci a jeho nové monstrum napadne Andělský Háj.

  140: MASTER VILE AND THE METALLIC ARMOR, ČÁST 1 (11/20/95) Mistr Ohava a Metalické Brnění, Část 1
  141: MASTER VILE AND THE METALLIC ARMOR, ČÁST 2 (11/21/95) Mistr Ohava a Metalické Brnění, Část 2
  142: MASTER VILE AND THE METALLIC ARMOR, ČÁST 3 (11/22/95) Mistr Ohava a Metalické Brnění, Část 3

   Země se otřásá a stejně tak i Ritin a Zeddův palác s příletem jednoho velice zlého návštěvníka. nyní musí řešit záhadu plánu Mistra Ohavy a připravit se na jejich zatím největší bitvu.

  143: THE SOUND OF DISCHORDIA (11/25/95) Falešný Zpěv

   Aisha a Katherine píší píseň pro školu. A Mistr Ohava má také píseň, když zavolá zlou Dischordii, která začaruje děvčata a změní jejich tón.

  144: RANGERS IN REVERSE (11/27/95) Strážci Naruby

   Strážci mají velké překvapení pro Katherine. A Mistr Ohava má velké překvapení pro Strážce. Zatímco si užívají pouti, on vypouští svůj ďábelský plán. Naši hrdinové jsou přivoláni do Velína. A nyní musí čelit jejich největší výzvě.

  145: I'M DREAMING OF A WHITE RANGER (12/23/95) Já Sním o Strážci Bílém

   Na štědrý Den pošle Zedd a Rita své jednotky na Severní Pól, aby zajali Santa Klause a jeho elfy a tím zabránili Santovi v rozvozu Vánočních dárků.